مجله علمی تفریحی سرگرمی گیلاس
بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391
نمایشگاه اتومبیل نیویورک که از 6 تا 15 آوریل ( 18 تا 27 فروردین ماه) در جریان است محصولات نوین، ایمن‌تر و خلاقانه‌ شرکتهای صنعت اتومبیل سازی را برای جلب بیشتر مخاطب به معرض نمایش گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در نمایشگاه بین المللی اتومبیل نیویورک، اتومبیل سازان محصولات جدید خود و نوآوریهای آنها را در مقایسه با گذشته در سطح وسیعتری ارائه کرده اند.

در نمایشگاه امسال بیش از 30 مدل به نمایش گذاشته شده است. اتومبیلهایی با سایز متوسط، مدلها مجلل، اس یو وی ها ، ونها و وسائل نقلیه الکترونیک برخی از این محصولات را تشکیل داده اند.

نمایشگاه نیویورک که دربرخی سالها عمدتا روی مدلهای مجلل متمرکز می شود آخرین رویداد مهم در این عرصه پیش از نمایشگاه اتومبیل پاریس است که در ماه سپتامبر برگزار می شود. این نمایشگاه پیش از این مدلهای مجللی چون لینکولن MKZ، مرسدس کلاس GL، لکسوز ES و بی ام وی ایکس 1 را رونمایی کرده است اما قسمت عمده تمرکز آن روی مصرف عادی بازار اتومبیل است.

براساس گزارش دیترویت نیوز، مایک جکسون مدیر اجرایی اتونیشن اظهار داشت که درحال حاضر روند به روز شدن محصولات شرکتهای سازنده خودرو به 25 درصد رسیده درحالی که این میزان پیشتر 15 درصد بود و همواره طراحی های نو خریداران دلگرم و فروش را افزایش می داد.

فروش اتومبیل در ماه مارس به 13 درصد رسید که این امر با درنظر گیری قیمتهای زیاد بنزین قابل توجه است، درحال حاضر مصرف کنندگان ترجیح می دهند که خودروهای فرسوده خود را با خودروهایی تعویض کنند که مصرف انرژی کمتری داردارسال توسط علی

آخرین مطالب
نظر سنجی
دانشمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید(یک یا چند تا)داغ داغ
امکانات جانبی