تبلیغات
مجله علمی تفریحی سرگرمی گیلاس - تصاویر عکسها و طرحهای اجرام بیگانه فضایی در پرونده‌های دولتی بریتانیا
مجله علمی تفریحی سرگرمی گیلاس
هزاران پرونده مرتبط با مشاهده یوفوها و آدم ربایی های آنها برای اولین بار توسط وزارت دفاع بریتانیا منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرونده های رده بندی شده ای که پیش از این منتشر شده بود حاوی بیش از هشت هزار و 500 صفحه بوده و نشان می داد پدیده یوفوها یا اجرام پرنده بیگانه در رتبه های بالای دولتی در سراسر جهان مورد بحث قرار گرفته اند.

پرونده های جدید که حاوی تصاویری نیز هستند نشان می دهند چگونه در سال 1967 برای چندین ساعت خطر جنگی جهانی به واسطه احتمال حمله بیگانه های فضایی به بریتانیا جهان را تهدید کرده است.

افشاگری تکان دهنده دیگری که توسط این پرونده ها صورت گرفته است نشان می دهد در ماه های پیش از وقوع فاجعه 11 سپتامبر سال 2001 در حدود 15 هواپیمای ناشناخته در رادارها در حال نزدیک شدن به بریتانیا ردیابی شدند و یکی از این هواپیماهای ناشناخته نیز در روز 11 سپتامبر 2001 ردیابی شد.

در پرونده ای دیگر مردی به وزارت دفاع بریتانیا گزارش کرده بود هدف پرتوهای فضاپیمای بیگانگان فضایی قرار گرفته است. در صفحات پرونده های ارائه شده گزارشهایی از مشاهده اجرام پرنده بیگانه، تصاویر رنگی و نقاشی ها، گزارش تجسسهای نیروی هوایی بریتانیا، ردیابی های غیر عادی رادارها، گزارشهای کوتاه به قانونگذاران، و مدارکی از سیاستهای دولت بریتانیا درباره اجرام پرنده بیگانه دیده می شوند.

برچسب ها: اجرام بیگانه، یوفوها، پیون، آدم ربایی، وزارت دفاع بریتانیا، اجرام پرنده بیگانه، فضاپیمای بیگانگان،
دنبالک ها: علمی، مجله علمی،
ارسال توسط علی

آخرین مطالب
نظر سنجی
دانشمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید(یک یا چند تا)داغ داغ
امکانات جانبی