تبلیغات
مجله علمی تفریحی سرگرمی گیلاس - ارائه روشی برای درمان ناباروری با دقت 95 درصد
مجله علمی تفریحی سرگرمی گیلاس
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 14 اسفند 1389
عضو گروه پژوهشی جنین شناسی پژوهشگاه رویان از افزایش دقت آنالیز اسپرم در این پژوهشگاه خبر داد و گفت: با استفاده از آنالیز اسپرم می توان به بررسی کیفی اسپرم پرداخت که نتایج آن در درمان ناباروری کاربرد دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر هیوا علیپور پنجشنبه در حاشیه ششمین سمپوزیوم جنین شناسی در جمع خبرنگاران با اشاره به ارائه روشهای جدید برای افزایش دقت آنالیز اسپرم از سوی پژوهشگاه رویان افزود: یکی از شاخص های بررسی کیفی اسپرم، روند حرکتی آن است که در روشهای سنتی قابل محاسبه نبود ولی در روشهای جدید این امر ممکن شده است.

وی با تاکید بر اینکه محاسبه اسپرم در دامپزشکیها، دامداریها و همچنین درمان ناباروی به کار می رود اظهار داشت: با استفاده از این روش، اسپرمهای انجماد شده با دقت آنالیز می شوند که می توان به طور مناسب آنها را تکثیر داد.

علیپور میزان دقت محاسباتی اسپرم در این روش را بسته به نوع نمونه دانست و یادآور شد: آنالیز اسپرم یک روش تشخیصی برای درمان ناباروری است که با دقت حدود 95 درصد می توان نتایج آزمایشها را اعلام کرد.
طبقه بندی: زیست فناوری،  پزشکی، 
برچسب ها: جنین شناسی، پژوهشگاه رویان، جنین شناسی پژوهشگاه رویان، آنالیز اسپرم، درمان ناباروری، سمپوزیوم، اسپرم، دکتر هیوا علیپور، هیوا علیپور، سمپوزیوم جنین شناسی، اسپرمهای انجماد شده، اسپرمهای منجمد شده، اسپرم انجماد شده، اسپرم منجمد شده،
ارسال توسط علی

آخرین مطالب
نظر سنجی
دانشمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید(یک یا چند تا)داغ داغ
امکانات جانبی